7 листопада 1430 року - король Ягайло віддає наказ повернути Поділля воєводі Свидригайла М.Бабі.
7 листопада 1879 року - у с.Якимівцях, нині Лановецького району, народився громадсько-політичний діяч, педагог, просвітянин Михайло Черкавський. Член Центральної Ради, сенатор польського сейму. У період УНР - комісар освіти Волині. Як сенатор очолював Український парламентський клуб у польському сеймі.Автор книги «Національне питання в Росії», брошур на освітянські та виховні теми, навчальних посібників для шкіл. У 20-ті роки був головою Кременецької організації товариства «Просвіта». Помер 6 листопада 1929 р. у м. Львові.
7 листопада 1897 року - у с.Джурині Чортківського району народився професор, член президії Сільськогосподарської академії УСРР у м.Харкові Іван Боднар. Заарештований радянськими каральними органами в грудні 1933 р. та ув’язнений. Помер 6 грудня 1952 р. на спецпоселенні в с.Ушаковому Вагайського району Тюменської області (Росія).
7 листопада 1908 року - в с.Романове Село тодішнього Збаразького повіту народився український поет, прозаїк Михайло Качалуба. Друкувався в журналах «Дукля», «Нове життя», «Дружно вперед». Автор поетичних збірок «Польові дзвіночки», «Бульварами серця», «Вільним крилом», «Наш талант», «Відлуння моєї душі», «На струнах серця»; збірки для дітей «Тріпотіння крилят», «Осінні вітри».
7 листопада 1912 року - у с.Гниличках Підволочиського району народився доктор медицини, професор, поет, громадсько-політичний діяч у діаспорі, член Проводу ОУН Нестор Процик. Помер 30 червня 1973 р. у м.Буффало (США).
7 листопада 1921 року – в с.Соколів Теребовлянського району народився український громадсько-культурний діяч в Австралії Петро Атаманюк. Від 1953 - в Австралії. Діяч Ліги визволення України, «Української громади». Фундатор Дому україської молоді, оселі «Говерла», храму-пам'ятника на честь 1000-ліття християнства в Русі-Україні. Меценат Фундації українознавчих студій.
7 листопада 1931 року - у смт.Підволочиськ народився поет, перекладач, бібліофіл Михайло Ладман. Помер 17 жовтня 1997 р. у м.Хайфі (Ізраїль).
7 листопада 1939 року – більшовики провели у Тернополі військовий парад, приурочений до річниці Жовтневої революції.
7 листопада 1963 року – у Канаді помер священик, громадський діяч, уродженець с.Романівка Тернопільського повіту о.Кузьма Василь. Служив фронтовим капеланом в австрійській армії, в період національно-визвольних змагань був військовим духовником Тернопільської округи, згодом - греко-католицьким капеланом Армії УНР. Захворівши тифом, 1 січня 1920 р. потрапив до польського полону і до кінця квітня того ж року просидів у в'язниці в Тернополі. Після звільнення отримав призначення до духовної праці при церкві Господнього Преображення, відтак при катедрі св. Юра у Львові, а з 1923 р. - духовним наставником для вояків-українців у польській армії. Під час німецької окупації перебував на Лемківщині: душпастирював у м. Новому Санчі, зорганізував "Допомоговий комітет" у м. Криниці, повітовий кооператив, відродив по всіх селах читальні "Просвіти" й українські народні школи, які польська влада або позакривала, або сполонізувала. Перед наступом Радянської армії перебрався до Словаччини, звідти до Австрії; в липні 1948 р. оселився в Канаді, де служив духовником Новіціяту Сестер Служебниць в Анкастері.
7 листопада 1993 року - у м.Буффало (США) помер художник, культурний діяч, організатор спортивного руху, уродженець с.Ілавче Теребовлянського району Маріян Борачок.
7 листопада 1999 року – в Тернополі помер вчений-патофізіолог, доктор медичних наук, професор. Еммануїл Бергер. З 1957 року працював у Тернопільському медичному інституті (нині ТДМА): доцент, професор, завідуючий кафедрою. Працював у галузі патофізіології нервово-гуморальної регуляції функцій організму. Автор близько 100 наукових праць, краєзнавчих публікацій. Відомий як колекціонер екслібрисів, книжкової графіки. У Тернопільському обласному художньому музеї зберігається близько 7 тис. книжкових знаків Бергера.