Новини Підволочиська та району

За тиждень на Тернопільщині склали 62 протоколи за порушення карантинних вимог

Поліцейські Тернопільщини за тиждень склали понад шістдесят адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень. У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині тривають посилені карантинні заходи У період з 20 по 25 червня поліцейські задокументували 62 порушення норм карантину. За усіма складено адміністративні протоколи. Найбільшу кількість порушень задокументовано в обласному центрі, Тернопільському, Підволочиському, Заліщицькому та Збаразькому районах. Більшість з них – щодо керівників й працівників торгівельних закладів, установ харчування та перевізників за перевезення пасажирів понад норму. Джерело: 0352.ua

Останні новини

Дата

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Нерухомість