Новини Підволочиська та району

Кого вже оштрафували за порушення карантину?

Шістдесят адміністративних протоколів через порушення карантину склали поліцейські минулого тижня на Тернопільщині.

Доведеться відповідати перед законом керівникам торгових закладів, ресторанів, перевізникам, які не дотримувалися санітарно-епідеміологічних правил.

Через ускладнення епідемічної ситуації з COVID-19 на Тернопільщині посилили карантинні вимоги. Стежать за їхнім виконанням правоохоронці, – повідомив начальник Нацполіції області Олександр Богомол. Відтак у період з 20 по 25 червня зареєстровано 62 порушення норм карантину.

“За усіма порушеннями складено адміністративні протоколи. Зокрема, найбільше порушень виявлено в обласному центрі, Тернопільському, Підволочиському, Заліщицькому та Збаразькому районах. Більшість з них – щодо керівників й працівників торгових закладів, установ харчування та перевізників за перевезення пасажирів понад норму”.

Додамо, у Тернополі перевірки магазинів і торгових закладів проводить держпродспоживслужба спільно із інспекторами держпраці. Наразі ці мобільні групи практикують роз’яснювальну роботу; наступного тижня порушників притягуватимуть до відповідальності.

Софія Романська 

Останні новини

Дата

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Нерухомість