Новини Підволочиська та району

"Червона" зона на Тернопільщині: де і які обмеження діятимуть з 9 листопада?

"Червона" зона на Тернопільщині: де і які обмеження діятимуть з 9 листопада?

"Червона" зона на Тернопільщині: де і які обмеження діятимуть з 9 листопада?

Автор:

Діана Олійник

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем.

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 6 листопада, оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Також з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 9 листопада 2020 р.

Зокрема, на Тернопільщині «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено з обмеженнями, передбаченими пунктом 15 вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України № 641 у м. Бережанах, Кременці, Чорткові та у Гусятинському, Заліщицькому, Монастириському, Підволочиському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Тернопільському, Шумському районах.

У цих містах і районах, як повідомляє "Урядовий портал", будуть такі обмеження:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Нагадаємо, з 9 листопада «червоний» рівень епіднебезпеки діятиме у 199 адміністративних одиницях

📍

До «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 9 листопада буде віднесено 199 адміністративних одиниць з 23 областей, тоді як наразі він діє у 112 містах і районних центрах. Водночас до «помаранчевого» рівня за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС від 6 листопада потрапили 418 адміністративних одиниць.

Наразі перелік адміністративних одиниць із «червоним» рівнем епідемічної небезпеки збільшено на 86 міст та районів, порівнюючи з попереднім тижнем. Зокрема, до нього увійшли всі 28 адміністративних одиниць Житомирської області та 31 адміністративна одиниця Полтавської області у зв’язку з тим, що там 5 днів поспіль показник заповненості ліжок, відведених для надання допомоги хворим на COVID-19, перевищує 75%.

🔴

За останній тиждень до «червоного» рівня епідемічної небезпеки додалися два обласні центри – міста Краматорськ та Запоріжжя з рівнем захворюваності 383 особи на 100 тисяч населення. Загалом до «червоного» рівня віднесено 13 обласних центрів: Житомир, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Чернігів, Харків, Краматорськ, Ужгород, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава та Суми.

На межі з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки знаходяться ще 5 обласних центрів: Тернопіль з показником захворюваності 319 осіб на 100 тисяч населення, Сєвєродонецьк – 314, Вінниця – 309, Київ – 299, Херсон – 292.

У разі збереження тенденції щодо погіршення епідемічної ситуації і недотримання протиепідемічних норм зазначені населені пункти наступного тижня також можуть потрапити до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

🟠

До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, зокрема, потрапляють 11 обласних центрів: Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Львів, Дніпро, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Одеса, Херсон, Черкаси та столиця, місто Київ.

Віднесення до «помаранчевого» рівня означає заборону проведення масових заходів на понад 20 осіб, перевезення громадським транспортом пасажирів у кількості більше ніж є посадкових місць, заборона торгівлі з кількістю відвідувачів більше ніж 1 людина на 10 кв м. Ресторани та кафе можуть працювати лише на виніс та із заповненістю залів не більше 50% посадкових місць, заборонено дискотеки і роботу нічних клубів, обмежено планові госпіталізації. Також забороняється виїзд дітей на оздоровлення та відпочинок, а також робота закладів соціального захисту.

 

 

Останні новини

Дата

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Нерухомість