За тиждень на Тернопіллі склали понад шістдесят адмінпротоколів за порушення карантинних обмежень
08:01
За тиждень на Тернопіллі склали понад шістдесят адмінпротоколів за порушення карантинних обмежень
2020-06-26T08:01:00-07:00
Unknown
Новини|
Comments
У зв’язку зі збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині посилили карантинні заходи. У період з 20 по 25 червня поліцейські задокументували 62 порушення норм карантину. За усіма складено адміністративні протоколи. Найбільшу кількість порушень задокументовано в обласному центрі, Тернопільському, Підволочиському, Заліщицькому та Збаразькому районах. Більшість з них – щодо керівників й працівників торгівельних закладів, установ…
За тиждень на Тернопіллі склали понад шістдесят адмінпротоколів за порушення карантинних обмежень
2020-06-26T08:01:00-07:00
Unknown
Новини|




