На Тернопільщині жінка побила працівника швидкої допомоги
05:52
На Тернопільщині жінка побила працівника швидкої допомоги
2020-06-26T05:52:00-07:00
Unknown
Новини|
Comments
Працівники Підволочиського відділу поліції інкримінують жительці районного центру хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Жінка перебуваючи напідпитку порушила закон. До працівників поліції звернувся фельдшер бригади швидкої медичної допомоги в Підволочиську. Він повідомив, що під час виїзду на виклик, невідома жінка вчинила конфлікт, який супроводжувався нецензурною лайкою та образами. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, працівники якої встановили особу дебоширки - це місцева мешканка 1978 року народження. Жінка неодноразово попадала в поле зору правоохоронців. Того дня підозрювана випивала з приятелькою, раптом подрузі стало погано і вона викликала швидку. Коли приїхали медпрацівники, краянка почала конфліктувати. Вона жбурляла в фельдшера недопалками, ображала й вдарила потерпілого в живіт. Тепер жительці краю доведеться відповісти перед законом згідно статті 296 Кримінального кодексу України. Триває слідство. Джерело: 0352.ua
На Тернопільщині жінка побила працівника швидкої допомоги
2020-06-26T05:52:00-07:00
Unknown
Новини|




